Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Alingsås IF Pojkar 12 Alingsås IF
Alingsås IF Pojkar 13, 9-manna Alingsås IF Grön
Alingsås IF Pojkar 15 Alingsås IF
Alingsås KIK Flickor 15 Alingsås KIK
Allerums GIF Pojkar 8 (P2011) Allerums GIF 1
Allerums GIF Pojkar 9 (P2010) Allerums GIF 1
Allerums GIF Pojkar 9 (P2010) Allerums GIF 2
Allerums GIF Flickor 10 Allerums GIF
Allerums GIF Flickor 14, 9-manna Allerums GIF
Alvesta GOIF Flickor 14, 9-manna Alvesta GOIF
Anderslövs Boik/Skabersjö DFF Flickor 13, 9-manna Anderslövs Boik/Skabersjö DFF
Aneby SK/Bälaryds IK Pojkar 15 Aneby SK/Bälaryds IK
Annebergs IF Pojkar 13, 9-manna Annebergs IF
Annebergs IF Flickor 11 Annebergs IF
Arameisk-Syrianska IF Pojkar 14, 9-manna Arameisk-Syrianska IF
Arentorp Helås FK Flickor 15 Arentorp Helås FK
Askims IK Pojkar 12 Askims IK Röd
Askims IK Pojkar 12 Askims IK Svart
Askims IK Pojkar 13, 9-manna Askims IK
Askims IK Pojkar 14, 9-manna Askims IK
Askims IK Flickor 14, 9-manna Askims IK
Azalea BK Pojkar 11 Azalea BK
Bankeryds SK Pojkar 14, 9-manna Bankeryds SK
Bankeryds SK Flickor 14, 9-manna Bankeryds SK 1
Bankeryds SK Flickor 14, 9-manna Bankeryds SK 2
Barkarö SK Pojkar 13, 9-manna Barkarö SK
Bele Barkarby FF Pojkar 14, 11-manna Bele Barkarby FF
Bergdalens IK Pojkar 11 Bergdalens IK
Bergdalens IK Pojkar 12 Bergdalens IK
Bergdalens IK Pojkar 13, 9-manna Bergdalens IK
Bergdalens IK Pojkar 15 Bergdalens IK
Bergdalens IK Flickor 15 Bergdalens IK
Billesholms IK Flickor 13, 9-manna Billesholms IK
Bjuvstorps FF/Billesholms GIF Pojkar 14, 9-manna Bjuvstorps FF/Billesholms GIF
Bjärreds IF Pojkar 15 Bjärreds IF
BK Astrio Pojkar 12 BK Astrio Svart
BK Astrio Pojkar 12 BK Astrio Gul
BK Astrio Pojkar 13, 9-manna BK Astrio
BK Astrio Flickor 10 BK Astrio
BK Derby Flickor 14, 9-manna BK Derby
BK Derby Flickor 16 BK Derby
BK Höllviken Pojkar 10 BK Höllviken Grön
BK Höllviken Pojkar 10 BK Höllviken Blå
BK Höllviken Pojkar 10 BK Höllviken Röd
BK Höllviken Pojkar 12 BK Höllviken Vit
BK Höllviken Pojkar 12 BK Höllviken Svart
BK Höllviken Pojkar 12 BK Höllviken Röd
BK Höllviken Pojkar 13, 9-manna BK Höllviken Röd
BK Höllviken Pojkar 13, 9-manna BK Höllviken Vit
BK Höllviken Pojkar 16 BK Höllviken
BK Ljungsbro/Wreta Kloster Pojkar 14, 11-manna BK Ljungsbro/Wreta Kloster
BK Olympic Pojkar 8 (P2011) BK Olympic
BK Olympic Pojkar 14, 9-manna BK Olympic 1
BK Olympic Pojkar 14, 9-manna BK Olympic 2
BK Olympic Pojkar 15 BK Olympic
Bollebygds IF Flickor 12 Bollebygds IF BLÅ
Bollebygds IF Flickor 12 Bollebygds IF VIT
Boo FF Pojkar 14, 11-manna Boo FF
Borens IK Flickor 16 Borens IK
Borgeby FK Flickor 14, 9-manna Borgeby FK
Bors SK Pojkar 13, 9-manna Bors SK
Borstahusens BK Pojkar 10 Borstahusens BK Blå
Borstahusens BK Pojkar 10 Borstahusens BK Röd
Braås GOIF Pojkar 14, 9-manna Braås GOIF
Braås GOIF Pojkar 15 Braås GOIF
Brunnby FF Pojkar 13, 9-manna Brunnby FF BFF
Brämhults IK Pojkar 15 Brämhults IK
Brämhults IK Flickor 12 Brämhults IK
Båstads GIF Pojkar 10 Båstads GIF 2
Båstads GIF Pojkar 10 Båstads GIF 1
Båstads GIF Pojkar 13, 9-manna Båstads GIF
Bäckseda IF Pojkar 13, 9-manna Bäckseda IF
Bäckseda IF Pojkar 15 Bäckseda IF
Dalby GIF Flickor 11 Dalby GIF
Dalen/Krokslätts FF Pojkar 13, 9-manna Dalen/Krokslätts FF
Dalsjöfors GoIF Pojkar 13, 9-manna Dalsjöfors GoIF
Dalsjöfors GoIF Pojkar 14, 9-manna Dalsjöfors GoIF
Dalsjöfors GoIF Pojkar 16 Dalsjöfors GoIF
Dösjöbro IF Pojkar 13, 9-manna Dösjöbro IF
Dösjöbro IF Pojkar 16 Dösjöbro IF
Dösjöbro IF Flickor 16 Dösjöbro IF
Egnahems BK Pojkar 12 Egnahems BK EBK
Egnahems BK Pojkar 13, 9-manna Egnahems BK Orange
Egnahems BK Pojkar 14, 9-manna Egnahems BK Svart
Egnahems BK Flickor 13, 9-manna Egnahems BK
Ekängens IF Flickor 13, 9-manna Ekängens IF
Eskilsminne IF Pojkar 7 (P2012) Eskilsminne IF Vit
Eskilsminne IF Pojkar 7 (P2012) Eskilsminne IF Blå
Eskilsminne IF Pojkar 7 (P2012) Eskilsminne IF Gul
Eskilsminne IF Pojkar 7 (P2012) Eskilsminne IF Svart
Eskilsminne IF Pojkar 8 (P2011) Eskilsminne IF Blå
Eskilsminne IF Pojkar 8 (P2011) Eskilsminne IF Gul
Eskilsminne IF Pojkar 8 (P2011) Eskilsminne IF Svart
Eskilsminne IF Pojkar 8 (P2011) Eskilsminne IF Vit
Eskilsminne IF Pojkar 9 (P2010) Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 9 (P2010) Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 9 (P2010) Eskilsminne IF 5
Eskilsminne IF Pojkar 9 (P2010) Eskilsminne IF 3
Eskilsminne IF Pojkar 9 (P2010) Eskilsminne IF 4
Eskilsminne IF Pojkar 10 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 10 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 10 Eskilsminne IF 3
Eskilsminne IF Pojkar 10 Eskilsminne IF 4
Eskilsminne IF Pojkar 11 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 11 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 11 Eskilsminne IF 3
Eskilsminne IF Pojkar 12 Eskilsminne IF 3
Eskilsminne IF Pojkar 12 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 12 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 13, 9-manna Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 13, 9-manna Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 13, 9-manna Eskilsminne IF 3
Eskilsminne IF Pojkar 14, 9-manna Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 14, 9-manna Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 15 Eskilsminne IF
Eskilsminne IF Pojkar 16 Eskilsminne IF
Eskilsminne IF Flickor 7 (F2012) Eskilsminne IF F7
Eskilsminne IF Flickor 8 (F2011) Eskilsminne IF F8
Eskilsminne IF Flickor 9 (F2010) Eskilsminne IF
Eskilsminne IF Flickor 10 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Flickor 10 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Flickor 11 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Flickor 11 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Flickor 12 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Flickor 12 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Flickor 13, 9-manna Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Flickor 13, 9-manna Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Flickor 14, 9-manna Eskilsminne IF
Eskilsminne IF Flickor 15 Eskilsminne IF
Eskilsminne IF Flickor 16 Eskilsminne IF
Eslövs BK Pojkar 10 Eslövs BK
Falkenbergs FF Pojkar 13, 9-manna Falkenbergs FF
Falköpings Kvinnliga IK Flickor 14, 9-manna Falköpings Kvinnliga IK
FC Hessleholm Flickor 10 FC Hessleholm
FC Hessleholm Flickor 13, 9-manna FC Hessleholm Blå
FC Hessleholm Flickor 13, 9-manna FC Hessleholm Vit
FC Rosengård Flickor 12 FC Rosengård
FC Rosengård Flickor 14, 9-manna FC Rosengård
FC Rosengård Flickor 16 FC Rosengård
FC Staffanstorp Flickor 15 FC Staffanstorp
FC Trelleborg Pojkar 10 FC Trelleborg Röd
FC Trelleborg Pojkar 10 FC Trelleborg Grön
FC Vetlanda Dam Flickor 15 FC Vetlanda Dam
Fjugesta IF Pojkar 14, 11-manna Fjugesta IF
Floda BoIF Pojkar 13, 9-manna Floda BoIF
Fortuna FF Pojkar 7 (P2012) Fortuna FF Svart
Fortuna FF Pojkar 7 (P2012) Fortuna FF Röd
Fortuna FF Pojkar 7 (P2012) Fortuna FF Vit
Fortuna FF Pojkar 8 (P2011) Fortuna FF 3
Fortuna FF Pojkar 8 (P2011) Fortuna FF 2
Fortuna FF Pojkar 8 (P2011) Fortuna FF 1
Fortuna FF Pojkar 9 (P2010) Fortuna FF Svart
Fortuna FF Pojkar 9 (P2010) Fortuna FF Vit
Fortuna FF Pojkar 9 (P2010) Fortuna FF Röd
Fortuna FF Pojkar 10 Fortuna FF 2
Fortuna FF Pojkar 10 Fortuna FF 1
Fortuna FF Pojkar 11 Fortuna FF Svart
Fortuna FF Pojkar 11 Fortuna FF Röd
Fortuna FF Pojkar 12 Fortuna FF
Fortuna FF Pojkar 13, 9-manna Fortuna FF
Fortuna FF Pojkar 14, 11-manna Fortuna FF Svart
Fortuna FF Pojkar 15 Fortuna FF
Fortuna FF Flickor 7 (F2012) Fortuna FF F7 Röd
Fortuna FF Flickor 7 (F2012) Fortuna FF F7 Svart
Fortuna FF Flickor 9 (F2010) Fortuna FF /F8
Fortuna FF Flickor 10 Fortuna FF 2
Fortuna FF Flickor 10 Fortuna FF 1
Fortuna FF Flickor 12 Fortuna FF
Fortuna FF Flickor 13, 9-manna Fortuna FF
Fortuna FF Flickor 15 Fortuna FF
Fortuna FF Flickor 16 Fortuna FF Röd
Fortuna FF Flickor 16 Fortuna FF Svart
Frillesås FF Pojkar 12 Frillesås FF 2
Frillesås FF Pojkar 12 Frillesås FF 1
Frillesås FF Pojkar 14, 9-manna Frillesås FF
Frillesås FF Pojkar 15 Frillesås FF
Frillesås FF Flickor 12 Frillesås FF
Frillesås FF Flickor 13, 9-manna Frillesås FF
Fristad/Sparsör/Borgstena Pojkar 15 Fristad/Sparsör/Borgstena
Fristads GoIF Pojkar 13, 9-manna Fristads GoIF FSB lag2
Fristads GoIF Pojkar 13, 9-manna Fristads GoIF FSB lag1
Fristads GoIF Flickor 13, 9-manna Fristads GoIF
FSB F05 Flickor 14, 9-manna FSB F05
FSB Fristad/Sparsör/Borgstena Pojkar 16 FSB Fristad/Sparsör/Borgstena
Furulunds IK Pojkar 12 Furulunds IK
Furulunds IK Pojkar 13, 9-manna Furulunds IK
Furulunds IK Pojkar 16 Furulunds IK
Furulunds IK Flickor 13, 9-manna Furulunds IK
Färjestadens GOIF Pojkar 13, 9-manna Färjestadens GOIF 1
Färjestadens GOIF Pojkar 13, 9-manna Färjestadens GOIF 2
Förslöv / Bjäre United Pojkar 13, 9-manna Förslöv / Bjäre United
Gantofta IF Pojkar 8 (P2011) Gantofta IF 1
Gantofta IF Pojkar 8 (P2011) Gantofta IF 2
Gantofta IF Pojkar 9 (P2010) Gantofta IF 1
Gantofta IF Pojkar 9 (P2010) Gantofta IF 2
Gantofta IF Pojkar 12 Gantofta IF
Gerdskens BK Flickor 13, 9-manna Gerdskens BK
Gideonsbergs IF Flickor 14, 9-manna Gideonsbergs IF
Gideonsbergs IF Flickor 15 Gideonsbergs IF
GIF Nike Pojkar 13, 9-manna GIF Nike gul
GIF Nike Pojkar 14, 9-manna GIF Nike
GIF Nike Flickor 12 GIF Nike 2
GIF Nike Flickor 12 GIF Nike 1
Glumslövs FF Pojkar 9 (P2010) Glumslövs FF
Glumslövs FF Pojkar 11 Glumslövs FF
Glumslövs FF Flickor 13, 9-manna Glumslövs FF
Glumslövs FF/Asmundtorp If Flickor 15 Glumslövs FF/Asmundtorp If
Gnosjö IF Flickor 15 Gnosjö IF
Grimsås IF Flickor 14, 9-manna Grimsås IF
Groheds IF/Ljungskile SK Pojkar 15 Groheds IF/Ljungskile SK
Groheds IF/ Ljungskile SK Pojkar 16 Groheds IF/ Ljungskile SK
Groheds IF / Ljungskile SK Flickor 14, 9-manna Groheds IF / Ljungskile SK
Gränna AIS Pojkar 13, 9-manna Gränna AIS
Gärds Köpinge IF Flickor 14, 9-manna Gärds Köpinge IF
Habo IF Pojkar 15 Habo IF
Halmstads BK Pojkar 10 Halmstads BK HBK BLÅ
Halmstads BK Pojkar 11 Halmstads BK
Hamburgsunds IF Flickor 14, 9-manna Hamburgsunds IF
Hamburgsunds IF/Grebbestads IF Pojkar 14, 9-manna Hamburgsunds IF/Grebbestads IF
Hammarby IF FF Pojkar 12 Hammarby IF FF
Hammarby IF FF Pojkar 13, 9-manna Hammarby IF FF
Harrie FF Pojkar 14, 9-manna Harrie FF
Helsingborg City FC Pojkar 10 Helsingborg City FC
Helsingborg City FC Pojkar 12 Helsingborg City FC
Helsingborgs IF Pojkar 7 (P2012) Helsingborgs IF
Helsingborgs IF Pojkar 8 (P2011) Helsingborgs IF
Helsingborgs IF Pojkar 9 (P2010) Helsingborgs IF 4
Helsingborgs IF Pojkar 9 (P2010) Helsingborgs IF 1
Helsingborgs IF Pojkar 9 (P2010) Helsingborgs IF 3
Helsingborgs IF Pojkar 9 (P2010) Helsingborgs IF 2
Helsingborgs IF Pojkar 9 (P2010) Helsingborgs IF 5
Helsingborgs IF Pojkar 10 Helsingborgs IF blå
Helsingborgs IF Pojkar 10 Helsingborgs IF röd
Helsingborgs IF Pojkar 10 Helsingborgs IF vit
Helsingborg Östra IF Pojkar 7 (P2012) Helsingborg Östra IF
Helsingborg Östra IF Pojkar 8 (P2011) Helsingborg Östra IF
Helsingborg Östra IF Pojkar 10 Helsingborg Östra IF
Helsingborg Östra IF Pojkar 12 Helsingborg Östra IF
Helsingborg Östra IF Pojkar 13, 9-manna Helsingborg Östra IF Svart
Helsingborg Östra IF Pojkar 13, 9-manna Helsingborg Östra IF Grön
Helsingborg Östra IF Flickor 9 (F2010) Helsingborg Östra IF
Hemsjö IF Pojkar 13, 9-manna Hemsjö IF
Herrestads AIF Pojkar 15 Herrestads AIF
Herrestads AIF Flickor 14, 9-manna Herrestads AIF
Herrestads AIF Flickor 15 Herrestads AIF
Hertzöga BK Pojkar 13, 9-manna Hertzöga BK
HFF Stattena Flickor 12 HFF Stattena
HFF Stattena Flickor 13, 9-manna HFF Stattena
Hittarps IK Pojkar 8 (P2011) Hittarps IK Röd
Hittarps IK Pojkar 8 (P2011) Hittarps IK Lila
Hittarps IK Pojkar 8 (P2011) Hittarps IK Blå
Hittarps IK Pojkar 8 (P2011) Hittarps IK Gul
Hittarps IK Pojkar 8 (P2011) Hittarps IK Grön
Hittarps IK Pojkar 8 (P2011) Hittarps IK Vit
Hittarps IK Pojkar 8 (P2011) Hittarps IK Svart
Hittarps IK Pojkar 9 (P2010) Hittarps IK Blå
Hittarps IK Pojkar 9 (P2010) Hittarps IK Röd
Hittarps IK Pojkar 9 (P2010) Hittarps IK Svart
Hittarps IK Pojkar 9 (P2010) Hittarps IK Vit
Hittarps IK Pojkar 10 Hittarps IK Svart
Hittarps IK Pojkar 10 Hittarps IK Vit
Hittarps IK Pojkar 11 Hittarps IK 10
Hittarps IK Pojkar 11 Hittarps IK 30
Hittarps IK Pojkar 11 Hittarps IK 20
Hittarps IK Pojkar 12 Hittarps IK Vit
Hittarps IK Pojkar 12 Hittarps IK Svart
Hittarps IK Pojkar 13, 9-manna Hittarps IK Vit
Hittarps IK Pojkar 13, 9-manna Hittarps IK Svart
Hittarps IK Pojkar 14, 11-manna Hittarps IK 1
Hittarps IK Pojkar 14, 11-manna Hittarps IK 2
Hittarps IK Pojkar 15 Hittarps IK
Hittarps IK Flickor 8 (F2011) Hittarps IK F8 1
Hittarps IK Flickor 8 (F2011) Hittarps IK F8 2
Hittarps IK Flickor 10 Hittarps IK
Hittarps IK Flickor 11 Hittarps IK 2 SVART
Hittarps IK Flickor 11 Hittarps IK 1 VIT
Hittarps IK Flickor 12 Hittarps IK
Hittarps IK Flickor 13, 9-manna Hittarps IK
Hittarps IK Flickor 14, 9-manna Hittarps IK
Hittarps IK Flickor 15 Hittarps IK
Hjulsbro IK Flickor 15 Hjulsbro IK
Hovshaga AIF Pojkar 14, 9-manna Hovshaga AIF
Hovås Billdal IF Pojkar 11 Hovås Billdal IF 1
Hovås Billdal IF Pojkar 11 Hovås Billdal IF 3
Hovås Billdal IF Pojkar 11 Hovås Billdal IF 2
Hovås Billdal IF Pojkar 12 Hovås Billdal IF 2
Hovås Billdal IF Pojkar 12 Hovås Billdal IF 1
Hovås Billdal IF Pojkar 13, 9-manna Hovås Billdal IF United
Hovås Billdal IF Pojkar 13, 9-manna Hovås Billdal IF City
Hovås Billdal IF Pojkar 16 Hovås Billdal IF
Hovås Billdal IF Flickor 15 Hovås Billdal IF
Hultsfreds FK Flickor 14, 9-manna Hultsfreds FK
Husqvarna FF Pojkar 12 Husqvarna FF Blå
Husqvarna FF Pojkar 12 Husqvarna FF Marin
Hyllie IK Pojkar 13, 9-manna Hyllie IK 1
Hyllie IK Pojkar 13, 9-manna Hyllie IK 2
Hyllinge GIF Pojkar 15 Hyllinge GIF
Hyltebruks IF Pojkar 15 Hyltebruks IF
Högaborgs BK Pojkar 13, 9-manna Högaborgs BK
Högaborgs BK Pojkar 14, 9-manna Högaborgs BK
Höganäs BK Pojkar 9 (P2010) Höganäs BK 1
Höganäs BK Pojkar 9 (P2010) Höganäs BK 2
Höganäs BK Pojkar 9 (P2010) Höganäs BK 3
Höganäs BK Pojkar 10 Höganäs BK 1
Höganäs BK Pojkar 10 Höganäs BK 2
Höganäs BK Pojkar 11 Höganäs BK
Höganäs BK Pojkar 13, 9-manna Höganäs BK Vit
Höganäs BK Pojkar 13, 9-manna Höganäs BK
Höganäs BK Pojkar 14, 9-manna Höganäs BK
Höganäs BK Flickor 12 Höganäs BK
Höganäs BK Flickor 13, 9-manna Höganäs BK
Hörby FF Pojkar 15 Hörby FF
IF Brommapojkarna Pojkar 12 IF Brommapojkarna 07-3 Svart
IF Brommapojkarna Pojkar 12 IF Brommapojkarna 07-3 Röd
IF Brommapojkarna Flickor 13, 9-manna IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna Flickor 15 IF Brommapojkarna
IF Böljan Falkenberg Pojkar 10 IF Böljan Falkenberg Blå
IF Böljan Falkenberg Pojkar 10 IF Böljan Falkenberg Vit
IF Böljan Falkenberg Pojkar 13, 9-manna IF Böljan Falkenberg
IF Böljan Falkenberg Flickor 14, 9-manna IF Böljan Falkenberg
IF Centern Pojkar 13, 9-manna IF Centern
IF Centern Flickor 11 IF Centern
IF Elfsborg Pojkar 13, 9-manna IF Elfsborg
IF Elfsborg Pojkar 14, 11-manna IF Elfsborg
IF Elfsborg Pojkar 14, 9-manna IF Elfsborg 1
IF Elfsborgs Flickakademi Flickor 14, 9-manna IF Elfsborgs Flickakademi
IF Elfsborgs Flickakademi Flickor 15 IF Elfsborgs Flickakademi 1
IF Elfsborgs Flickakademi Flickor 15 IF Elfsborgs Flickakademi 2
IFK Berga Pojkar 14, 9-manna IFK Berga
IFK Grimslöv Pojkar 16 IFK Grimslöv
IFK Grimslöv Flickor 12 IFK Grimslöv
IFK Göteborg Flickor 13, 9-manna IFK Göteborg Blåvitt
IFK Göteborg Flickor 14, 9-manna IFK Göteborg Blåvitt
IFK Hässleholm Pojkar 13, 9-manna IFK Hässleholm
IFK Hässleholm Pojkar 14, 9-manna IFK Hässleholm
IFK Kalmar Flickor 15 IFK Kalmar
IFK Klagshamn Pojkar 11 IFK Klagshamn
IFK Lidingö FK Pojkar 12 IFK Lidingö FK Blåvit
IFK Lidingö FK Pojkar 12 IFK Lidingö FK 1
IFK Lidingö FK Pojkar 13, 9-manna IFK Lidingö FK 1
IFK Lidingö FK Pojkar 13, 9-manna IFK Lidingö FK 2
IFK Osby Flickor 15 IFK Osby
IFK Skoghall DF Flickor 14, 9-manna IFK Skoghall DF 1
IFK Skoghall DF Flickor 14, 9-manna IFK Skoghall DF 2
IFK Skövde FK Pojkar 13, 9-manna IFK Skövde FK Blå
IFK Skövde FK Pojkar 13, 9-manna IFK Skövde FK Vit
IFK Trelleborg FK Flickor 15 IFK Trelleborg FK
IFK Valla Flickor 15 IFK Valla
IFK Örby Flickor 13, 9-manna IFK Örby
IFK Örby Flickor 16 IFK Örby
IFK Öxnevalla Flickor 15 IFK Öxnevalla
IF Leikin Pojkar 13, 9-manna IF Leikin
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 12 IF Limhamn Bunkeflo 1
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 13, 9-manna IF Limhamn Bunkeflo 2
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 13, 9-manna IF Limhamn Bunkeflo 1
IF Lödde Pojkar 13, 9-manna IF Lödde Svart
IF Lödde Pojkar 13, 9-manna IF Lödde Gul
IF Lödde Pojkar 14, 11-manna IF Lödde
IF Väster Pojkar 12 IF Väster Orange
IF Väster Pojkar 15 IF Väster
IK Frej Täby FK Pojkar 14, 11-manna IK Frej Täby FK
IK Kongahälla Pojkar 14, 11-manna IK Kongahälla Vit
IK Kongahälla Pojkar 14, 11-manna IK Kongahälla
IK Wormo Flickor 13, 9-manna IK Wormo
IK Zenith Flickor 14, 9-manna IK Zenith
Ingelstad IK/Nöbbele BK Pojkar 14, 9-manna Ingelstad IK/Nöbbele BK
Janstorps AIF Pojkar 12 Janstorps AIF
Jarlabergs IF Pojkar 14, 11-manna Jarlabergs IF
Jitex Mölndal BK Flickor 11 Jitex Mölndal BK 1
Jitex Mölndal BK Flickor 11 Jitex Mölndal BK 2
Jitex Mölndal BK Flickor 12 Jitex Mölndal BK
Jonstorps IF Flickor 10 Jonstorps IF
Jonstorps IF Flickor 11 Jonstorps IF
Jonstorps IF Flickor 12 Jonstorps IF
Jonstorps IF FK Pojkar 12 Jonstorps IF FK
Jonstorps IF FK Pojkar 16 Jonstorps IF FK
Jula BK Flickor 15 Jula BK 04/05
Jung/Kvänum 10 IF Flickor 12 Jung/Kvänum 10 IF
Jung/Kvänum 10 IF Flickor 13, 9-manna Jung/Kvänum 10 IF
Jönköpings Södra IF Pojkar 13, 9-manna Jönköpings Södra IF Vit
Jönköpings Södra IF Pojkar 13, 9-manna Jönköpings Södra IF Grön
Jönköpings Södra IF Flickor 13, 9-manna Jönköpings Södra IF
Kalmar Södra IF Pojkar 14, 9-manna Kalmar Södra IF
Kinna IF Pojkar 13, 9-manna Kinna IF
Klippans Förenade FF Pojkar 15 Klippans Förenade FF
Kristianstad FC Pojkar 13, 9-manna Kristianstad FC
Kronängs IF Pojkar 15 Kronängs IF
Kronängs IF Pojkar 16 Kronängs IF
Kullabygdens DFF Flickor 15 Kullabygdens DFF
Kullavik IF Pojkar 11 Kullavik IF
Kullavik IF Pojkar 12 Kullavik IF
Kullavik IF Pojkar 13, 9-manna Kullavik IF
Kullavik IF Pojkar 16 Kullavik IF
Kullavik IF Flickor 11 Kullavik IF
Kullavik IF Flickor 12 Kullavik IF rosa
Kullavik IF Flickor 12 Kullavik IF vit
Kullavägens BK Pojkar 8 (P2011) Kullavägens BK
Kullavägens BK Pojkar 15 Kullavägens BK
Kvicksunds SK Flickor 14, 9-manna Kvicksunds SK
Kågeröds BoIF Pojkar 10 Kågeröds BoIF
Kållered SK Pojkar 13, 9-manna Kållered SK
Laholms FK Pojkar 11 Laholms FK
Laholms FK Pojkar 13, 9-manna Laholms FK
Laholms FK Flickor 13, 9-manna Laholms FK
Laholms FK Flickor 14, 9-manna Laholms FK
Landvetter IF 2003 Flickor 11 Landvetter IF 2003
Landvetter IS Pojkar 11 Landvetter IS Grön
Landvetter IS Pojkar 11 Landvetter IS Blå
Landvetter IS Pojkar 11 Landvetter IS Vit
Lerkils IF Pojkar 10 Lerkils IF
Lerkils IF Pojkar 11 Lerkils IF Blå
Lerkils IF Pojkar 12 Lerkils IF 1
Lerkils IF Pojkar 12 Lerkils IF 2
Lerkils IF Pojkar 12 Lerkils IF 3
Lerkils IF Pojkar 13, 9-manna Lerkils IF
Lerkils IF Pojkar 14, 9-manna Lerkils IF
Lerkils IF Pojkar 16 Lerkils IF
Lerkils IF Flickor 12 Lerkils IF Röd
Lerkils IF Flickor 12 Lerkils IF Blå
Lerums IS Pojkar 12 Lerums IS 2
Lerums IS Pojkar 12 Lerums IS 1
LEV U12 Pojkar 12 LEV U12
Liatorps IF/Eneryda IF Flickor 14, 9-manna Liatorps IF/Eneryda IF
Lidköpings FK Pojkar 14, 9-manna Lidköpings FK Röd
Lidköpings FK Pojkar 15 Lidköpings FK
Lidköpings FK Flickor 15 Lidköpings FK
Lidköpings FK Flickor 16 Lidköpings FK
Liga 06 IF Pojkar 14, 9-manna Liga 06 IF
Lilla Träslövs FF Pojkar 12 Lilla Träslövs FF lag 1
Lilla Träslövs FF Pojkar 12 Lilla Träslövs FF lag 2
Lilla Träslövs FF Pojkar 15 Lilla Träslövs FF
Lindome GIF Pojkar 15 Lindome GIF
Lindome GIF Pojkar 16 Lindome GIF
Lindome GIF Flickor 11 Lindome GIF Vit
Lindome GIF Flickor 11 Lindome GIF Svart
Lindome GIF Flickor 13, 9-manna Lindome GIF
Lindö FF Flickor 14, 9-manna Lindö FF
Ljungskile SK Pojkar 12 Ljungskile SK 1
Ljungskile SK Pojkar 12 Ljungskile SK Grön
Lunden ÖBK Pojkar 13, 9-manna Lunden ÖBK
Lunds BK Pojkar 11 Lunds BK 2
Lunds BK Pojkar 11 Lunds BK 1
Lunds BK Pojkar 13, 9-manna Lunds BK 1
Lunds BK Pojkar 13, 9-manna Lunds BK 2
Lunds BK Flickor 16 Lunds BK
Lunds BOIS Pojkar 11 Lunds BOIS
Lunds FF Pojkar 16 Lunds FF
Lunds FF Flickor 13, 9-manna Lunds FF
Malmö City FC Pojkar 10 Malmö City FC Sorgenfri
Malmö FF Pojkar 10 Malmö FF 1
Malmö FF Pojkar 10 Malmö FF 2
Malmö FF Pojkar 11 Malmö FF 2
Malmö FF Pojkar 11 Malmö FF 1
Mariebo IK Pojkar 12 Mariebo IK 1 Gul
Mariebo IK Pojkar 12 Mariebo IK 2 Svart
Mariestads BoIS FF Flickor 14, 9-manna Mariestads BoIS FF
Mälarhöjdens IK Fotboll Pojkar 14, 11-manna Mälarhöjdens IK Fotboll
Nordstrand IF Pojkar 15 Nordstrand IF Blå
Nordstrand IF Pojkar 15 Nordstrand IF Vit
Nordstrand IF Pojkar 16 Nordstrand IF
Nässjö FF Pojkar 14, 9-manna Nässjö FF
Nässjö FF Flickor 13, 9-manna Nässjö FF 2
Nässjö FF Flickor 13, 9-manna Nässjö FF 1
Onsala BK Pojkar 11 Onsala BK grön
Onsala BK Pojkar 11 Onsala BK vit
Onsala BK Pojkar 11 Onsala BK röd
Onsala BK Pojkar 12 Onsala BK 3
Onsala BK Pojkar 12 Onsala BK 2
Onsala BK Pojkar 12 Onsala BK 1
Onsala BK Pojkar 13, 9-manna Onsala BK Blå
Onsala BK Pojkar 13, 9-manna Onsala BK Vit
Onsala BK Pojkar 13, 9-manna Onsala BK Gul
Onsala BK Pojkar 14, 11-manna Onsala BK vit
Onsala BK Pojkar 15 Onsala BK Röd
Onsala BK Pojkar 15 Onsala BK Blå
Onsala BK Flickor 11 Onsala BK 1
Onsala BK Flickor 11 Onsala BK 2
Onsala BK Flickor 12 Onsala BK 1
Onsala BK Flickor 12 Onsala BK 2
Onsala BK Flickor 13, 9-manna Onsala BK Lag Blå
Onsala BK Flickor 13, 9-manna Onsala BK Lag Vit
Onsala BK Flickor 14, 9-manna Onsala BK
Onsala BK Flickor 16 Onsala BK
Oskarshamns AIK Pojkar 14, 11-manna Oskarshamns AIK
Perstorp Bälinge IK Pojkar 10 Perstorp Bälinge IK PBIK
Qviding FIF Flickor 14, 9-manna Qviding FIF Vit
Qviding FIF Flickor 14, 9-manna Qviding FIF Vinröd
Ramlösa Södra IF Pojkar 8 (P2011) Ramlösa Södra IF 1röd
Ramlösa Södra IF Pojkar 8 (P2011) Ramlösa Södra IF 2blå
Ramlösa Södra IF Pojkar 9 (P2010) Ramlösa Södra IF Vit
Ramlösa Södra IF Pojkar 10 Ramlösa Södra IF 1
Ramlösa Södra IF Pojkar 10 Ramlösa Södra IF 2
Ramlösa Södra IF Pojkar 11 Ramlösa Södra IF
Ramlösa Södra IF Pojkar 12 Ramlösa Södra IF Svart
Ramlösa Södra IF Pojkar 12 Ramlösa Södra IF Vit
Ramlösa Södra IF Pojkar 13, 9-manna Ramlösa Södra IF Svart
Ramlösa Södra IF Pojkar 13, 9-manna Ramlösa Södra IF Vit
Ramlösa Södra IF Pojkar 14, 9-manna Ramlösa Södra IF
Romelanda UF Pojkar 14, 9-manna Romelanda UF
Rydboholms sk Pojkar 15 Rydboholms sk
RÅsLB Pojkar 16 RÅsLB
Råå IF Pojkar 7 (P2012) Råå IF 1
Råå IF Pojkar 7 (P2012) Råå IF 2
Råå IF Pojkar 8 (P2011) Råå IF 2
Råå IF Pojkar 8 (P2011) Råå IF 3
Råå IF Pojkar 8 (P2011) Råå IF 1
Råå IF Pojkar 9 (P2010) Råå IF 2
Råå IF Pojkar 9 (P2010) Råå IF 1
Råå IF Pojkar 9 (P2010) Råå IF 3
Råå IF Pojkar 10 Råå IF vit
Råå IF Pojkar 10 Råå IF ljusblå
Råå IF Pojkar 11 Råå IF ljusblå
Råå IF Pojkar 12 Råå IF 2
Råå IF Pojkar 12 Råå IF 1
Råå IF Pojkar 14, 9-manna Råå IF ljusblå
Råå IF Pojkar 14, 9-manna Råå IF Vit
Råå IF Pojkar 15 Råå IF ljusblå
Råå IF Pojkar 16 Råå IF ljusblå
Råå IF Flickor 7 (F2012) Råå IF F7 2
Råå IF Flickor 7 (F2012) Råå IF F7 1
Råå IF Flickor 10 Råå IF ljusblå
Råå IF Flickor 11 Råå IF ljusblå
Råå IF Flickor 11 Råå IF
Räppe GOIF Pojkar 13, 9-manna Räppe GOIF
Rävlanda AIS Pojkar 11 Rävlanda AIS 08
Rävlanda AIS Pojkar 12 Rävlanda AIS 07
Rävlanda AIS Pojkar 14, 9-manna Rävlanda AIS 05-06
Rödeby AIF Pojkar 13, 9-manna Rödeby AIF
Saltsjö-Boo IF Pojkar 14, 11-manna Saltsjö-Boo IF
Saltsjö-Boo IF Flickor 15 Saltsjö-Boo IF
Segeltorps IF Flickor 14, 9-manna Segeltorps IF
Sickla IF Flickor 16 Sickla IF
Sjömarkens IF Flickor 12 Sjömarkens IF
Sjömarkens IF Flickor 13, 9-manna Sjömarkens IF
Skanör Falsterbo IF Pojkar 11 Skanör Falsterbo IF Vit
Skanör Falsterbo IF Pojkar 11 Skanör Falsterbo IF Röd
Skegrie BK Flickor 15 Skegrie BK
Skogstorps GOIF Flickor 15 Skogstorps GOIF
Skogstorps GOIF Flickor 16 Skogstorps GOIF
Skottorps IF Pojkar 10 Skottorps IF
Skrea IF Pojkar 13, 9-manna Skrea IF
Skreia/Kolbu-KK Pojkar 14, 9-manna Skreia/Kolbu-KK
Skreia/Kolbu-KK Pojkar 15 Skreia/Kolbu-KK
Skreia/Kolbu-KK Flickor 13, 9-manna Skreia/Kolbu-KK
Skreia/Kolbu-KK Flickor 14, 9-manna Skreia/Kolbu-KK
Skäldervikens IF Pojkar 10 Skäldervikens IF 1
Skäldervikens IF Pojkar 10 Skäldervikens IF 2
Skövde AIK Pojkar 11 Skövde AIK 1
Skövde AIK Pojkar 11 Skövde AIK 2
Skövde AIK Pojkar 12 Skövde AIK 2
Skövde AIK Pojkar 12 Skövde AIK 1
Skövde KIK Flickor 15 Skövde KIK 2
Skövde KIK Flickor 15 Skövde KIK 1
Skövde Kvinnliga IK Flickor 13, 9-manna Skövde Kvinnliga IK SKIK
Skövde Kvinnliga IK Flickor 14, 9-manna Skövde Kvinnliga IK
Smålandsstenars GOIF Pojkar 16 Smålandsstenars GOIF
Smålandsstenars GOIF Flickor 13, 9-manna Smålandsstenars GOIF
Smålandsstenars GOIF Flickor 15 Smålandsstenars GOIF
Snöstorps Nyhem FF Pojkar 11 Snöstorps Nyhem FF
Sollentuna FK Pojkar 14, 9-manna Sollentuna FK
Sollentuna FK Flickor 15 Sollentuna FK
Solängens BK Pojkar 13, 9-manna Solängens BK Grön
Solängens BK Pojkar 13, 9-manna Solängens BK Vit
Solängens BK Pojkar 15 Solängens BK
Solängens BK Flickor 12 Solängens BK
Sporting Iowa East Flickor 15 Sporting Iowa East
Spånga IS FK Flickor 15 Spånga IS FK
SRG Himledalen Flickor 13, 9-manna SRG Himledalen
SRG Himledalen Flickor 14, 9-manna SRG Himledalen
Stafsinge IF Pojkar 14, 9-manna Stafsinge IF
Stattena IF Pojkar 7 (P2012) Stattena IF
Stattena IF Pojkar 8 (P2011) Stattena IF
Stattena IF Pojkar 9 (P2010) Stattena IF
Stattena IF Pojkar 13, 9-manna Stattena IF
Stattena IF Pojkar 15 Stattena IF
Stattena IF Flickor 15 Stattena IF
Stenkullen GoIK Pojkar 13, 9-manna Stenkullen GoIK
Stenkullen GoIK Flickor 13, 9-manna Stenkullen GoIK
Svalövs BK Pojkar 7 (P2012) Svalövs BK
Svalövs BK Pojkar 8 (P2011) Svalövs BK
Svalövs BK Pojkar 12 Svalövs BK
Svalövs BK Pojkar 13, 9-manna Svalövs BK
Svalövs BK Flickor 8 (F2011) Svalövs BK F8
Svedala IF Pojkar 12 Svedala IF 2
Svedala IF Pojkar 12 Svedala IF 1
Sävedalens IF Pojkar 10 Sävedalens IF Röd
Sävedalens IF Pojkar 10 Sävedalens IF Blå
Sävedalens IF Pojkar 11 Sävedalens IF Röd
Sävedalens IF Pojkar 11 Sävedalens IF Blå
Sävedalens IF Pojkar 12 Sävedalens IF Blå
Sävedalens IF Pojkar 12 Sävedalens IF Röd
Sävedalens IF Pojkar 13, 9-manna Sävedalens IF Blå
Sävedalens IF Pojkar 13, 9-manna Sävedalens IF Röd
Sävedalens IF Pojkar 14, 11-manna Sävedalens IF
Sävedalens IF Pojkar 15 Sävedalens IF
Sävedalens IF Flickor 10 Sävedalens IF
Sävedalens IF Flickor 12 Sävedalens IF 1
Sävedalens IF Flickor 12 Sävedalens IF 2
Sävedalens IF Flickor 13, 9-manna Sävedalens IF
Sävedalens IF Flickor 14, 9-manna Sävedalens IF
Sävedalens IF Flickor 15 Sävedalens IF
Sävedalens IF Flickor 16 Sävedalens IF
Tallboda IF Pojkar 13, 9-manna Tallboda IF
Tallboda IF Flickor 15 Tallboda IF
Tenhults IF Flickor 15 Tenhults IF
Tingsryd United FC Pojkar 14, 9-manna Tingsryd United FC
Tofta GOIF Pojkar 11 Tofta GOIF 1
Tofta GOIF Pojkar 11 Tofta GOIF 2
Tofta GOIF Flickor 16 Tofta GOIF
Torns IF Pojkar 12 Torns IF Svart
Torns IF Pojkar 12 Torns IF Orange
Torns IF Pojkar 15 Torns IF
Trelleborgs FF Pojkar 7 (P2012) Trelleborgs FF
Trelleborgs FF Pojkar 14, 11-manna Trelleborgs FF
Trelleborgs FF Flickor 9 (F2010) Trelleborgs FF Blå
Trollenäs IF Pojkar 15 Trollenäs IF
Trollhättans FK / Halvorstorps IS Flickor 15 Trollhättans FK / Halvorstorps IS
Träslövsläge IF Pojkar 13, 9-manna Träslövsläge IF
Träslövsläge IF Flickor 13, 9-manna Träslövsläge IF
Trönninge IF Pojkar 12 Trönninge IF
Täby FK Pojkar 14, 11-manna Täby FK P05 FA
Täby FK FA Pojkar 12 Täby FK FA
Tölö IF Pojkar 14, 11-manna Tölö IF
Tölö IF Flickor 12 Tölö IF vit
Tölö IF Flickor 12 Tölö IF Grön
Tölö IF Flickor 14, 9-manna Tölö IF Grön
Tölö IF Flickor 14, 9-manna Tölö IF Svart
Ulvåkers IF Pojkar 14, 9-manna Ulvåkers IF
Ulvåkers IF Pojkar 15 Ulvåkers IF
Ulvåkers IF Pojkar 16 Ulvåkers IF
Uppåkra IF Pojkar 10 Uppåkra IF
Uppåkra IF Pojkar 12 Uppåkra IF
Uppåkra IF Flickor 12 Uppåkra IF
Waggeryds IK Flickor 16 Waggeryds IK
Vallens IF Pojkar 15 Vallens IF 2 Vit
Vallens IF Pojkar 15 Vallens IF 1 Blå
Varbergs BoIS FC Pojkar 14, 9-manna Varbergs BoIS FC 2
Varbergs BoIS FC Pojkar 14, 9-manna Varbergs BoIS FC 1
Varbergs BoIS FC Flickor 12 Varbergs BoIS FC
Varbergs BoIS FC Flickor 15 Varbergs BoIS FC
Veberöds AIF Pojkar 11 Veberöds AIF 2
Veberöds AIF Pojkar 11 Veberöds AIF 1
Vejby IF Pojkar 7 (P2012) Vejby IF
Vejby IF Pojkar 9 (P2010) Vejby IF
Vejby IF Pojkar 11 Vejby if
Vejby IF Pojkar 14, 9-manna Vejby IF
Vejby IF Pojkar 16 Vejby IF
Vejby IF Flickor 14, 9-manna Vejby IF
Vellinge IF Pojkar 11 Vellinge IF
Vellinge IF Pojkar 14, 9-manna Vellinge IF
Vikens IK Pojkar 7 (P2012) Vikens IK
Vikens IK Pojkar 8 (P2011) Vikens IK 2
Vikens IK Pojkar 8 (P2011) Vikens IK 1
Vikens IK Pojkar 9 (P2010) Vikens IK Vit
Vikens IK Pojkar 9 (P2010) Vikens IK Blå
Vikens IK Pojkar 10 Vikens IK Vit
Vikens IK Pojkar 10 Vikens IK Blå
Vikens IK Pojkar 15 Vikens IK
Vikens IK Flickor 8 (F2011) Vikens IK F8
Vikens IK Flickor 9 (F2010) Vikens IK 2
Vikens IK Flickor 9 (F2010) Vikens IK 1
Vikens IK Flickor 13, 9-manna Vikens IK
Wä IF Pojkar 14, 9-manna Wä IF
Wä IF Flickor 12 Wä IF
Vällingby AIK Pojkar 13, 9-manna Vällingby AIK
Vänersborgs FK Pojkar 14, 9-manna Vänersborgs FK Vit
Vänersborgs IF Pojkar 14, 11-manna Vänersborgs IF Blå
Vänersborgs IF Pojkar 14, 9-manna Vänersborgs IF Röd
Värnamo Södra FF Pojkar 16 Värnamo Södra FF
Värö United Pojkar 13, 9-manna Värö United
Värö United Flickor 14, 9-manna Värö United
Västerviks FF Pojkar 15 Västerviks FF
Västerviks FF Pojkar 16 Västerviks FF
Västra Frölunda IF Pojkar 13, 9-manna Västra Frölunda IF 1
Västra Frölunda IF Pojkar 13, 9-manna Västra Frölunda IF 2
Västra Frölunda IF Pojkar 14, 11-manna Västra Frölunda IF
Västra Karups IF Flickor 12 Västra Karups IF
Växjö Norra IF Pojkar 14, 9-manna Växjö Norra IF 2
Växjö Norra IF Pojkar 14, 9-manna Växjö Norra IF 1
Åhus Horna BK Pojkar 13, 9-manna Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Pojkar 13, 9-manna Åhus Horna BK 1
Åsa IF Pojkar 12 Åsa IF Svart
Åsa IF Pojkar 12 Åsa IF Gul
Åsa IF Pojkar 13, 9-manna Åsa IF 1
Åsa IF Pojkar 13, 9-manna Åsa IF 2
Åsa IF Pojkar 14, 9-manna Åsa IF
Åsa IF Flickor 13, 9-manna Åsa IF
Åsa IF Flickor 14, 9-manna Åsa IF
Åstorps FF Pojkar 9 (P2010) Åstorps FF 1
Åstorps FF Pojkar 9 (P2010) Åstorps FF 2
Åstorps FF Pojkar 10 Åstorps FF
Åstorps FF Pojkar 11 Åstorps FF
Åstorps FF Pojkar 13, 9-manna Åstorps FF
Åstorps FF Pojkar 14, 9-manna Åstorps FF
Åtvidabergs FF Flickor 15 Åtvidabergs FF
Älvängens IK Pojkar 16 Älvängens IK
Ängelholms FF Pojkar 7 (P2012) Ängelholms FF 2
Ängelholms FF Pojkar 7 (P2012) Ängelholms FF 1
Ängelholms FF Pojkar 8 (P2011) Ängelholms FF 2
Ängelholms FF Pojkar 8 (P2011) Ängelholms FF 5
Ängelholms FF Pojkar 8 (P2011) Ängelholms FF 3
Ängelholms FF Pojkar 8 (P2011) Ängelholms FF 1
Ängelholms FF Pojkar 8 (P2011) Ängelholms FF 4
Ängelholms FF Pojkar 11 Ängelholms FF 2
Ängelholms FF Pojkar 11 Ängelholms FF 1
Ängelholms FF Pojkar 12 Ängelholms FF
Ängelholms FF Pojkar 13, 9-manna Ängelholms FF
Ängelholms FF Pojkar 14, 11-manna Ängelholms FF
Ängelholms FF Pojkar 15 Ängelholms FF Gul
Ängelholms FF Flickor 11 Ängelholms FF
Ödsmåls IK Flickor 14, 9-manna Ödsmåls IK
Ödåkra IF Pojkar 7 (P2012) Ödåkra IF 1
Ödåkra IF Pojkar 7 (P2012) Ödåkra IF 2
Ödåkra IF Pojkar 8 (P2011) Ödåkra IF
Ödåkra IF Pojkar 9 (P2010) Ödåkra IF
Ödåkra IF Pojkar 10 Ödåkra IF
Ödåkra IF Pojkar 13, 9-manna Ödåkra IF
Öja FF Pojkar 14, 11-manna Öja FF
Öjersjö IF Pojkar 12 Öjersjö IF 1
Öjersjö IF Pojkar 12 Öjersjö IF 2 Vit
Ölmstad IS/IK Vista Flickor 14, 9-manna Ölmstad IS/IK Vista
Örsundsbro IF Pojkar 15 Örsundsbro IF
Östers IF Pojkar 11 Östers IF 2
Östers IF Pojkar 11 Östers IF 1
Solid Försäkring Adidas Resurs Bank Forsea SP Chark Din Bil Dole Zoégas / Nestlé Fest & Tält Findus Stadium Kundpartner Coca Cola Suez Watercompany Mariapark El Pågen LA Travel Gutz