Detta är resultaten från Eskilscupen 2017. Se de senaste resultaten från Eskilscupen 2018 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
AB (Akademisk Boldklub) Pojkar 13 AB (Akademisk Boldklub)
AB (Akademisk Boldklub) Pojkar 13 (9-m) AB (Akademisk Boldklub)
AIF/GBK Pojkar 14 AIF/GBK
AIF/HIS Pojkar 14 AIF/HIS
AIK FF Pojkar 13 (9-m) AIK FF
Alets IK Pojkar 11 Alets IK
Alingsås IF Grön Pojkar 13 (9-m) Alingsås IF Grön
Alingsås IF Vit Pojkar 13 (9-m) Alingsås IF Vit 1
Allerums GIF Pojkar 10 Allerums GIF
Allerums GIF Pojkar 13 (9-m) Allerums GIF
Allerums GIF Flickor 8 Allerums GIF
Allerums GIF Flickor 10 Allerums GIF
Aneby SK Pojkar 15 Aneby SK
Apel 99 Pojkar 14 Apel 99
Arboga Södra IF Flickor 16 Arboga Södra IF
Arlövs BI Pojkar 13 (9-m) Arlövs BI
Arlövs BI Pojkar 16 Arlövs BI
Asarums IF FK Flickor 13 (9-m) Asarums IF FK
Askims IK Pojkar 12 Askims IK
Askims IK Flickor 13 (9-m) Askims IK
AsmundtorpsIF/Billeberga GIF Pojkar 15 AsmundtorpsIF/Billeberga GIF
Assyriska/Öxnehaga Pojkar 12 Assyriska/Öxnehaga
Axvalls IF Flickor 16 Axvalls IF
Azalea BK Pojkar 13 Azalea BK
Azalea BK Pojkar 14 Azalea BK
Azalea BK Pojkar 16 Azalea BK
Azalea BK Flickor 13 (9-m) Azalea BK
Azalea BK Flickor 15 Azalea BK 1
Azalea BK Flickor 15 Azalea BK 2
Azalea BK orange Pojkar 11 Azalea BK orange 1
Azalea BK Svart Pojkar 11 Azalea BK Svart 2
Azalea BK Svart Pojkar 11 Azalea BK Svart 3
Bagarmossen Kärrtorp BK Pojkar 16 Bagarmossen Kärrtorp BK
Bankeryds SK Flickor 13 (9-m) Bankeryds SK
Barnarps IF Pojkar 14 Barnarps IF
Barnarps IF Flickor 13 (9-m) Barnarps IF
Barnarps IF/Hovslätts IK Flickor 16 Barnarps IF/Hovslätts IK
Bele Barkarby FF Pojkar 13 (9-m) Bele Barkarby FF
Bergdalen IK Pojkar 11 Bergdalen IK
Bergdalens IK Pojkar 13 (9-m) Bergdalens IK
Bergdalens IK Flickor 15 Bergdalens IK
Billesholms GIF Pojkar 15 Billesholms GIF
Billesholms IK Flickor 11 Billesholms IK
Billesholms IK Flickor 13 Billesholms IK
Bjuvstorps FF Pojkar 11 Bjuvstorps FF
Bjärreds IF Pojkar 13 (9-m) Bjärreds IF 1
Bjärreds IF Pojkar 13 (9-m) Bjärreds IF 2
BK Astrio Pojkar 10 BK Astrio
BK Astrio Pojkar 13 (9-m) BK Astrio 2
BK Astrio Pojkar 13 (9-m) BK Astrio 1
BK Astrio Flickor 14 BK Astrio
BK Höllviken Pojkar 11 BK Höllviken Vit
BK Höllviken Pojkar 11 BK Höllviken Röd
BK Höllviken Pojkar 13 BK Höllviken
BK Höllviken Pojkar 14 BK Höllviken 1
BK Höllviken Pojkar 14 BK Höllviken 2
BK Höllviken Flickor 11 BK Höllviken
BK Höllviken Flickor 14 BK Höllviken
BK Ljungsbro Pojkar 13 (9-m) BK Ljungsbro 2
BK Ljungsbro Pojkar 13 (9-m) BK Ljungsbro 1
BK Ljungsbro/IFK Wreta Kloster Flickor 14 BK Ljungsbro/IFK Wreta Kloster
BK Olympic Pojkar 12 BK Olympic
Boo FF Pojkar 13 Boo FF
Boo FF Pojkar 15 Boo FF
Borens IK Flickor 14 Borens IK
Borgeby FK Flickor 12 Borgeby FK
Borgeby FK Flickor 13 (9-m) Borgeby FK
Borstahusens BK Pojkar 10 Borstahusens BK
Borstahusens BK Pojkar 11 Borstahusens BK
Bredaryd Lanna IK Pojkar 14 Bredaryd Lanna IK
Bredaryd Lanna IK Flickor 15 Bredaryd Lanna IK
Bredaryd Lanna Ik/Forsheda IF Pojkar 15 Bredaryd Lanna Ik/Forsheda IF
Broby IF Flickor 13 (9-m) Broby IF
Brunnby FF Pojkar 11 Brunnby FF
Brämhults IK Pojkar 12 Brämhults IK 1
Brämhults IK Pojkar 12 Brämhults IK 2
Brämhults IK Pojkar 14 Brämhults IK
Brämhults IK Pojkar 15 Brämhults IK
Brämhults IK Flickor 12 Brämhults IK
Brämhults IK Flickor 13 (9-m) Brämhults IK
Brämhults IK Flickor 15 Brämhults IK
Burseryds IF Pojkar 14 Burseryds IF
Burseryds IF Pojkar 15 Burseryds IF
Burseryds IF Flickor 15 Burseryds IF
Byttorps IF Flickor 16 Byttorps IF
Båstads GIF Pojkar 11 Båstads GIF
Dalen/Krokslätts FF Pojkar 11 Dalen/Krokslätts FF 1
Dalen/Krokslätts FF Pojkar 11 Dalen/Krokslätts FF 2
Dalsjöfors GoIF Pojkar 12 Dalsjöfors GoIF
Dalsjöfors GoIF Pojkar 14 Dalsjöfors GoIF 2
Dalsjöfors GoIF Pojkar 14 Dalsjöfors GoIF 1
Degerfors IF Ungdom Flickor 15 Degerfors IF Ungdom
Ekeby GIF Pojkar 12 Ekeby GIF
Ekängens IF Pojkar 11 Ekängens IF
Enköpings SK UK Flickor 14 Enköpings SK UK
Enskede IK Pojkar 13 Enskede IK
Enskede IK Pojkar 13 (9-m) Enskede IK
Enskede IK Pojkar 15 Enskede IK
Enskede IK Pojkar 16 Enskede IK
Eskilsminne IF Pojkar 7 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 7 Eskilsminne IF 3
Eskilsminne IF Pojkar 7 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 7 Eskilsminne IF 4
Eskilsminne IF Pojkar 8 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 8 Eskilsminne IF 4
Eskilsminne IF Pojkar 8 Eskilsminne IF 3
Eskilsminne IF Pojkar 8 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 10 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 10 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 10 Eskilsminne IF 3
Eskilsminne IF Pojkar 11 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 11 Eskilsminne IF 3
Eskilsminne IF Pojkar 11 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 12 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 12 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 13 Eskilsminne IF
Eskilsminne IF Pojkar 14 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 14 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Pojkar 15 Eskilsminne IF
Eskilsminne IF Pojkar 16 Eskilsminne IF
Eskilsminne IF Flickor 8 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Flickor 8 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Flickor 10 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Flickor 10 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Flickor 11 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Flickor 11 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Flickor 12 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Flickor 12 Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Flickor 13 (9-m) Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Flickor 13 (9-m) Eskilsminne IF 1
Eskilsminne IF Flickor 14 Eskilsminne IF
Eslövs BK Pojkar 11 Eslövs BK
Falkenbergs FF Pojkar 12 Falkenbergs FF 2
Falkenbergs FF Pojkar 12 Falkenbergs FF 1
Falkenbergs FF Pojkar 12 Falkenbergs FF 3
Falkenbergs FF Pojkar 13 Falkenbergs FF
FC Gute Pojkar 14 FC Gute
FC Gute Pojkar 15 FC Gute 2
FC Gute Pojkar 15 FC Gute 1
FCHessleholm Flickor 14 FCHessleholm
FC Hessleholm Flickor 13 FC Hessleholm
FC Rosengård Flickor 13 FC Rosengård
FC Staffanstorp Flickor 13 (9-m) FC Staffanstorp
FC Staffanstorp Flickor 14 FC Staffanstorp
FC Trelleborg Pojkar 10 FC Trelleborg 2
FC Trelleborg Pojkar 10 FC Trelleborg 1
FC Trelleborg Pojkar 11 FC Trelleborg 1
FC Trelleborg Pojkar 13 FC Trelleborg 1
FC Trelleborg Pojkar 13 FC Trelleborg 2
FC Trelleborg P08 Pojkar 10 FC Trelleborg P08
FK Gjøvik-Lyn Pojkar 15 FK Gjøvik-Lyn 2
FK Gjøvik-Lyn Pojkar 15 FK Gjøvik-Lyn 1
FK Gjøvik-Lyn Pojkar 16 FK Gjøvik-Lyn
Floda BoIF Pojkar 12 Floda BoIF 2
Floda BoIF Pojkar 12 Floda BoIF 1
Floda BoIF Pojkar 13 (9-m) Floda BoIF
Fortuna FF Pojkar 7 Fortuna FF 1
Fortuna FF Pojkar 7 Fortuna FF 2
Fortuna FF Pojkar 7 Fortuna FF 3
Fortuna FF Pojkar 8 Fortuna FF 2
Fortuna FF Pojkar 8 Fortuna FF 1
Fortuna FF Pojkar 10 Fortuna FF 1
Fortuna FF Pojkar 10 Fortuna FF 2
Fortuna FF Pojkar 11 Fortuna FF 2
Fortuna FF Pojkar 11 Fortuna FF 1
Fortuna FF Pojkar 12 Fortuna FF 2
Fortuna FF Pojkar 12 Fortuna FF 1
Fortuna FF Pojkar 13 Fortuna FF
Fortuna FF Pojkar 14 Fortuna FF
Fortuna FF Flickor 8 Fortuna FF 1
Fortuna FF Flickor 8 Fortuna FF 2
Fortuna FF Flickor 10 Fortuna FF 2
Fortuna FF Flickor 10 Fortuna FF 1
Fortuna FF Flickor 11 Fortuna FF
Fortuna FF Flickor 12 Fortuna FF 1
Fortuna FF Flickor 13 Fortuna FF
Fortuna FF Flickor 13 (9-m) Fortuna FF
Fortuna FF Flickor 14 Fortuna FF
Fortuna FF Flickor 15 Fortuna FF
Frillesås FF Pojkar 12 Frillesås FF
Frillesås FF Pojkar 13 (9-m) Frillesås FF
Frillesås FF Pojkar 14 Frillesås FF
Frillesås FF Flickor 13 (9-m) Frillesås FF
Fristad/Sparsör/Borgstena Pojkar 13 (9-m) Fristad/Sparsör/Borgstena
Fristad/Sparsör/Borgstena Pojkar 14 Fristad/Sparsör/Borgstena
Fristad Goif Pojkar 15 Fristad Goif
Frödinge-Brantestad SK Flickor 15 Frödinge-Brantestad SK
Fässbergs IF Pojkar 13 (9-m) Fässbergs IF
Gantofta IF Pojkar 7 Gantofta IF 2
Gantofta IF Pojkar 7 Gantofta IF 1
Gantofta IF Pojkar 10 Gantofta IF
Gerdskens BK Pojkar 13 Gerdskens BK
Getinge IF Flickor 14 Getinge IF
GIF Nike Pojkar 11 GIF Nike 1
GIF Nike Pojkar 11 GIF Nike 2
GIF Nike Pojkar 12 GIF Nike 1
GIF Nike Pojkar 12 GIF Nike 2
GIF Nike Pojkar 13 GIF Nike
GIF Nike Pojkar 15 GIF Nike
GIF Nike Flickor 11 GIF Nike
GIF Nike Flickor 12 GIF Nike
Gislaveds IS Pojkar 11 Gislaveds IS
Gislaveds IS Pojkar 12 Gislaveds IS
Glumslövs FF Pojkar 10 Glumslövs FF
Glumslövs FF Pojkar 11 Glumslövs FF
Glumslövs FF Pojkar 14 Glumslövs FF
Glumslövs FF Flickor 11 Glumslövs FF
Glumslövs FF Flickor 13 (9-m) Glumslövs FF
Glumslövs FF Flickor 16 Glumslövs FF
Gnosjö IF Pojkar 11 Gnosjö IF
Gnosjö IF Pojkar 12 Gnosjö IF
Gnosjö IF Pojkar 13 (9-m) Gnosjö IF
GOF IF Flickor 13 (9-m) GOF IF
Groheds IF/Ljungskile SK Pojkar 13 (9-m) Groheds IF/Ljungskile SK
Guldhedens IK Pojkar 14 Guldhedens IK
Gärds Köpinge IF Flickor 12 Gärds Köpinge IF
Habo IF Pojkar 13 (9-m) Habo IF 2
Habo IF Pojkar 13 (9-m) Habo IF 1
Habo IF Pojkar 14 Habo IF
Habo IF Pojkar 15 Habo IF
Habo IF Flickor 13 (9-m) Habo IF
Habo IF Flickor 14 Habo IF
Halmstads BK Pojkar 13 (9-m) Halmstads BK
Halvorstorps IS Flickor 15 Halvorstorps IS
Hamburgsunds IF Pojkar 12 Hamburgsunds IF
Hammarby IF FF Flickor 14 Hammarby IF FF
Hammarby IF FF Flickor 15 Hammarby IF FF
Hammarby IF FF Flickor 16 Hammarby IF FF
Hanvikens SK Pojkar 15 Hanvikens SK
Hasslöv/Skottorp Pojkar 15 Hasslöv/Skottorp
Heleneholms SK Pojkar 15 Heleneholms SK
Helsingborg City FC Pojkar 7 Helsingborg City FC
Helsingborg City FC Pojkar 8 Helsingborg City FC
Helsingborg City FC Pojkar 10 Helsingborg City FC
Helsingborgs AIS Pojkar 14 Helsingborgs AIS
Helsingborgs IF Pojkar 7 Helsingborgs IF 1
Helsingborgs IF Pojkar 7 Helsingborgs IF 3
Helsingborgs IF Pojkar 7 Helsingborgs IF 2
Helsingborgs IF Pojkar 8 Helsingborgs IF 2
Helsingborgs IF Pojkar 8 Helsingborgs IF 3
Helsingborgs IF Pojkar 8 Helsingborgs IF 4
Helsingborgs IF Pojkar 8 Helsingborgs IF 1
Helsingborgs IF Pojkar 10 Helsingborgs IF 2
Helsingborgs IF Pojkar 10 Helsingborgs IF 1
Helsingborgs IF Pojkar 10 Helsingborgs IF 3
Helsingborgs IF Pojkar 11 Helsingborgs IF 2
Helsingborgs IF Pojkar 11 Helsingborgs IF 1
Helsingborgs IF Pojkar 16 Helsingborgs IF
Helsingborg Östra IF Pojkar 7 Helsingborg Östra IF
Helsingborg Östra IF Pojkar 8 Helsingborg Östra IF
Helsingborg Östra IF Pojkar 10 Helsingborg Östra IF
Helsingborg Östra IF Pojkar 11 Helsingborg Östra IF 2
Helsingborg Östra IF Pojkar 11 Helsingborg Östra IF 1
Helsingborg Östra IF Pojkar 12 Helsingborg Östra IF 2
Helsingborg Östra IF Pojkar 12 Helsingborg Östra IF 1
Helsingborg Östra IF Pojkar 16 Helsingborg Östra IF
Helsingborg Östra IF Flickor 12 Helsingborg Östra IF
HGH Pojkar 13 (9-m) HGH
HGH Flickor 13 HGH
Hittarps IK Pojkar 8 Hittarps IK 1
Hittarps IK Pojkar 8 Hittarps IK 2
Hittarps IK Pojkar 8 Hittarps IK 3
Hittarps IK Pojkar 10 Hittarps IK 1
Hittarps IK Pojkar 10 Hittarps IK 2
Hittarps IK Pojkar 10 Hittarps IK 3
Hittarps IK Pojkar 11 Hittarps IK 3
Hittarps IK Pojkar 11 Hittarps IK 2
Hittarps IK Pojkar 11 Hittarps IK 1
Hittarps IK Pojkar 12 Hittarps IK 1
Hittarps IK Pojkar 12 Hittarps IK 2
Hittarps IK Pojkar 13 Hittarps IK 2
Hittarps IK Pojkar 13 Hittarps IK 1
Hittarps IK Pojkar 14 Hittarps IK
Hittarps IK Pojkar 15 Hittarps IK
Hittarps IK Flickor 10 Hittarps IK
Hittarps IK Flickor 11 Hittarps IK 1
Hittarps IK Flickor 11 Hittarps IK 2
Hittarps IK Flickor 12 Hittarps IK 1
Hittarps IK Flickor 12 Hittarps IK 2
Hittarps IK Flickor 13 Hittarps IK 2
Hittarps IK Flickor 13 Hittarps IK 1
Hittarps IK Flickor 14 Hittarps IK
Hittarps IK Flickor 15 Hittarps IK
Holmalunds IF Alingsås Pojkar 14 Holmalunds IF Alingsås 1
Holmalunds IF Alingsås Pojkar 14 Holmalunds IF Alingsås 2
Hossmo BK Pojkar 13 (9-m) Hossmo BK
Hovås Billdal IF Pojkar 12 Hovås Billdal IF 1
Hovås Billdal IF Pojkar 12 Hovås Billdal IF 2
Hovås Billdal IF Pojkar 14 Hovås Billdal IF
Hovås Billdal IF Flickor 13 (9-m) Hovås Billdal IF 1
Hovås Billdal IF Flickor 13 (9-m) Hovås Billdal IF 2
Husie IF Flickor 14 Husie IF
Husqvarna FF Pojkar 14 Husqvarna FF
Husqvarna FF Pojkar 15 Husqvarna FF 1
Husqvarna FF Pojkar 15 Husqvarna FF 2
Husqvarna FF Flickor 13 (9-m) Husqvarna FF
Hvetlanda GIF Pojkar 13 (9-m) Hvetlanda GIF
Hvetlanda GIF Pojkar 15 Hvetlanda GIF
Hyllie IK Pojkar 10 Hyllie IK 1
Hyllie IK Pojkar 10 Hyllie IK 2
Hyllie IK Pojkar 13 Hyllie IK
Hyllie IK Pojkar 14 Hyllie IK
Hyllie IK Pojkar 15 Hyllie IK
Hyllie IK Flickor 12 Hyllie IK
Hyllie IK Flickor 13 Hyllie IK
Hyllinge GIF Pojkar 11 Hyllinge GIF
Hyllinge GIF Pojkar 13 (9-m) Hyllinge GIF
Häljarps IF Pojkar 11 Häljarps IF
Häljarps IF Pojkar 12 Häljarps IF
Hässleholms IF Pojkar 12 Hässleholms IF
Hässleholms IF Pojkar 15 Hässleholms IF
Högaborgs BK Pojkar 11 Högaborgs BK
Högaborgs BK Pojkar 13 Högaborgs BK 1
Högaborgs BK Pojkar 13 Högaborgs BK 2
Högaborgs BK Pojkar 16 Högaborgs BK
Höganäs BK Pojkar 10 Höganäs BK 2
Höganäs BK Pojkar 10 Höganäs BK 1
Höganäs BK Pojkar 11 Höganäs BK
Höganäs BK Pojkar 12 Höganäs BK
Höganäs BK Pojkar 13 (9-m) Höganäs BK
Höganäs BK Pojkar 14 Höganäs BK
Höganäs BK Pojkar 16 Höganäs BK
Höganäs BK Flickor 10 Höganäs BK
Höganäs BK Flickor 11 Höganäs BK
Höganäs BK Flickor 12 Höganäs BK
Hönö IS Pojkar 11 Hönö IS
Hönö IS Pojkar 13 (9-m) Hönö IS
IF Brommapojkarna Pojkar 11 IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna Pojkar 14 IF Brommapojkarna 2
IF Brommapojkarna Pojkar 14 IF Brommapojkarna 3
IF Brommapojkarna Flickor 13 (9-m) IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna Flickor 15 IF Brommapojkarna
IF Böljan Flickor 13 (9-m) IF Böljan
IF Centern Pojkar 13 (9-m) IF Centern
IF Centern Flickor 15 IF Centern
IF Elfsborg Pojkar 14 IF Elfsborg 2
IF Elfsborg Pojkar 14 IF Elfsborg 3
IF Elfsborg Pojkar 14 IF Elfsborg 1
IF Elfsborg Pojkar 15 IF Elfsborg
IF Haga Pojkar 11 IF Haga
IF Haga Pojkar 12 IF Haga
IFK Aspudden-Tellus Flickor 15 IFK Aspudden-Tellus
IFK Borgholm Pojkar 16 IFK Borgholm
IFK Hedemora FK Flickor 14 IFK Hedemora FK
IFK Hässleholm Pojkar 14 IFK Hässleholm
IFK Kalmar Flickor 13 IFK Kalmar
IFK Kalmar Flickor 15 IFK Kalmar
IFK Klagshamn Pojkar 12 IFK Klagshamn
IFK Klagshamn Pojkar 14 IFK Klagshamn
IFK Klagshamn Pojkar 15 IFK Klagshamn
IFK Lidingö FK Pojkar 11 IFK Lidingö FK
IFK Lidingö FK Pojkar 13 (9-m) IFK Lidingö FK
IFK Lidingö FK Flickor 11 IFK Lidingö FK
IFK Lidingö FK Flickor 13 (9-m) IFK Lidingö FK 1
IFK Lidingö FK Flickor 16 IFK Lidingö FK 1
IFK Lidingö FK Flickor 16 IFK Lidingö FK 2
IFK Simrishamn Pojkar 15 IFK Simrishamn
IFK Skövde Pojkar 13 (9-m) IFK Skövde 2
IFK Skövde Pojkar 13 (9-m) IFK Skövde 1
IFK Skövde Pojkar 14 IFK Skövde 1
IFK Skövde Pojkar 14 IFK Skövde 2
IFK Skövde Pojkar 15 IFK Skövde 2
IFK Skövde Pojkar 15 IFK Skövde 1
IFK Strömstad Flickor 16 IFK Strömstad
IFK Värnamo Pojkar 12 IFK Värnamo
IFK Västervik Pojkar 15 IFK Västervik
IFK Örby Pojkar 16 IFK Örby
IFK Österåker FK Pojkar 14 IFK Österåker FK
IF Leikin Pojkar 12 IF Leikin 1
IF Leikin Pojkar 12 IF Leikin 2
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 10 IF Limhamn Bunkeflo 2
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 10 IF Limhamn Bunkeflo 1
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 11 IF Limhamn Bunkeflo 2
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 11 IF Limhamn Bunkeflo 1
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 11 IF Limhamn Bunkeflo 3
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 13 (9-m) IF Limhamn Bunkeflo
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 14 IF Limhamn Bunkeflo
IF Lödde Pojkar 12 IF Lödde 1
IF Lödde Pojkar 12 IF Lödde 2
IF Lödde Pojkar 13 IF Lödde
IF Mölndal Fotboll Flickor 16 IF Mölndal Fotboll
IF Norvalla Flickor 15 IF Norvalla
Ifö Bromölla IF Pojkar 14 Ifö Bromölla IF
Ifö Bromölla IF Flickor 13 (9-m) Ifö Bromölla IF
IK Kongahälla Pojkar 12 IK Kongahälla 1
IK Kongahälla Pojkar 12 IK Kongahälla 2
IK Kongahälla Pojkar 13 (9-m) IK Kongahälla
IK Kongahälla Pojkar 15 IK Kongahälla
IK Sturehov Flickor 13 (9-m) IK Sturehov
IK Tun Flickor 16 IK Tun
IK Wormo Pojkar 10 IK Wormo
IK Wormo Flickor 11 IK Wormo
Ingelstad/Nöbbele Pojkar 14 Ingelstad/Nöbbele
Ingelstad/Nöbbele Flickor 13 (9-m) Ingelstad/Nöbbele
Ingelstad/Nöbbele Flickor 15 Ingelstad/Nöbbele
IS Halmia Pojkar 10 IS Halmia
IS Halmia Pojkar 16 IS Halmia
Jitex Mölndal BK Flickor 13 (9-m) Jitex Mölndal BK 1
Jitex Mölndal BK Flickor 13 (9-m) Jitex Mölndal BK 2
Jonsereds IF Flickor 13 (9-m) Jonsereds IF
Jonstorps IF FK Pojkar 12 Jonstorps IF FK
Jonstorps IF FK Pojkar 14 Jonstorps IF FK
Jonstorps IF FK Flickor 10 Jonstorps IF FK
Jämjö GoIF Flickor 11 Jämjö GoIF
Jönköpings Södra IF Pojkar 13 Jönköpings Södra IF
Jönköpings Södra IF Pojkar 13 (9-m) Jönköpings Södra IF
Kalmar FF Pojkar 11 Kalmar FF 1
Kalmar FF Pojkar 11 Kalmar FF 2
Kalmar FF Pojkar 13 Kalmar FF
Kareby/Kode Flickor 15 Kareby/Kode
Kiviks AIF / Sankt Olofs IF Pojkar 13 (9-m) Kiviks AIF / Sankt Olofs IF
Klippans Förenade FF Pojkar 13 Klippans Förenade FF
Kristianstad FC Pojkar 14 Kristianstad FC
Kristianstad FC Pojkar 16 Kristianstad FC
Kullabygdens DFF Flickor 13 (9-m) Kullabygdens DFF
Kullabygdens DFF Flickor 15 Kullabygdens DFF
Kulladals FF Pojkar 16 Kulladals FF
Kullavik IF Pojkar 10 Kullavik IF 1
Kullavik IF Pojkar 10 Kullavik IF 2
Kullavik IF Pojkar 11 Kullavik IF 1
Kullavik IF Pojkar 11 Kullavik IF 2
Kullavik IF Pojkar 12 Kullavik IF 1
Kullavik IF Pojkar 12 Kullavik IF 2
Kullavik IF Pojkar 12 Kullavik IF 3
Kullavik IF Pojkar 13 (9-m) Kullavik IF 1
Kullavik IF Pojkar 13 (9-m) Kullavik IF 2
Kullavik IF Flickor 10 Kullavik IF 2
Kullavik IF Flickor 10 Kullavik IF 1
Kullavik IF Flickor 11 Kullavik IF
Kullavägens BK Pojkar 13 Kullavägens BK 1
Kullavägens BK Pojkar 13 Kullavägens BK 2
Kullavägens BK Pojkar 13 (9-m) Kullavägens BK
Kungsbacka IF Pojkar 13 (9-m) Kungsbacka IF 1
Kungsbacka IF Pojkar 13 (9-m) Kungsbacka IF 2
Kvarnby IK Pojkar 11 Kvarnby IK
Kvarnby IK Pojkar 15 Kvarnby IK
Kållered SK Flickor 14 Kållered SK
Kärra KIF Pojkar 15 Kärra KIF
Laholms FK Pojkar 11 Laholms FK
Laholms FK Pojkar 13 Laholms FK
Laholms FK Pojkar 13 (9-m) Laholms FK
Landskrona BoIS Pojkar 13 Landskrona BoIS
Landvetter IF 2003 Flickor 11 Landvetter IF 2003 1
Landvetter IF 2003 Flickor 12 Landvetter IF 2003
Landvetter IS Pojkar 15 Landvetter IS
Landvetter IS Pojkar 16 Landvetter IS
LB07 Pojkar 11 LB07 2
LB07 Pojkar 11 LB07 1
Lerkils IF Pojkar 11 Lerkils IF
Lerkils IF Pojkar 13 (9-m) Lerkils IF
Lerkils IF Pojkar 15 Lerkils IF
Lerums IS Pojkar 13 (9-m) Lerums IS
Lerums IS Pojkar 15 Lerums IS
LGM Pojkar 13 (9-m) LGM
LGM Flickor 14 LGM
Lidköpings FK Pojkar 14 Lidköpings FK 1
Lidköpings FK Pojkar 14 Lidköpings FK 2
Lidköpings FK Flickor 14 Lidköpings FK
Lidköpings FK Flickor 15 Lidköpings FK
Lidköpings FK Flickor 16 Lidköpings FK
Liga 06 IF Pojkar 13 (9-m) Liga 06 IF
Liga 06 IF Pojkar 16 Liga 06 IF
Lilla Torg FF Pojkar 13 Lilla Torg FF
Lindome GIF Pojkar 13 (9-m) Lindome GIF 2
Lindome GIF Pojkar 13 (9-m) Lindome GIF 1
Lindome GIF Pojkar 16 Lindome GIF
Lindome GIF Flickor 13 (9-m) Lindome GIF
Lunds BK Pojkar 15 Lunds BK
Lunds BK Pojkar 16 Lunds BK
Lunds FF Pojkar 15 Lunds FF
Lunds FF Flickor 11 Lunds FF
Lunds FF Flickor 12 Lunds FF
Madesjö IF Flickor 13 Madesjö IF
Madesjö IF Flickor 15 Madesjö IF
Malmö FF Pojkar 10 Malmö FF 1
Malmö FF Pojkar 10 Malmö FF 2
Malmö FF Pojkar 11 Malmö FF 2
Malmö FF Pojkar 11 Malmö FF 1
Malmö FF Pojkar 12 Malmö FF 2
Malmö FF Pojkar 12 Malmö FF 1
Mariedals IK Pojkar 15 Mariedals IK
Mariedals IK Flickor 15 Mariedals IK
Mariestads BK Pojkar 14 Mariestads BK
Mossens BK Pojkar 13 (9-m) Mossens BK
Mossens BK Flickor 15 Mossens BK
Motala AIF FK Pojkar 14 Motala AIF FK
Munka Ljungby IF Flickor 15 Munka Ljungby IF
Mölnlycke IF Pojkar 15 Mölnlycke IF
Nittorps IK Flickor 14 Nittorps IK
Nittorps IK Flickor 15 Nittorps IK
Nordstrand Pojkar 15 Nordstrand 1
Nordstrand Pojkar 15 Nordstrand 2
Nordstrand Pojkar 15 Nordstrand 3
Nordstrand IF Pojkar 16 Nordstrand IF 1
Nordstrand IF Pojkar 16 Nordstrand IF 2
Nybro IF Pojkar 13 (9-m) Nybro IF
Näsets SK Pojkar 13 (9-m) Näsets SK 2
Näsets SK Pojkar 13 (9-m) Näsets SK 1
Näsets SK Flickor 15 Näsets SK 1
Nättraby GoIF Pojkar 13 (9-m) Nättraby GoIF
Nättraby GoIF Pojkar 14 Nättraby GoIF
Onsala BK Pojkar 11 Onsala BK 2
Onsala BK Pojkar 11 Onsala BK 4
Onsala BK Pojkar 11 Onsala BK 3
Onsala BK Pojkar 11 Onsala BK 1
Onsala BK Pojkar 12 Onsala BK 2
Onsala BK Pojkar 12 Onsala BK 3
Onsala BK Pojkar 12 Onsala BK 1
Onsala BK Pojkar 13 (9-m) Onsala BK 1
Onsala BK Pojkar 13 (9-m) Onsala BK 2
Onsala BK Pojkar 13 (9-m) Onsala BK 3
Onsala BK Pojkar 13 (9-m) Onsala BK 4
Onsala BK Pojkar 14 Onsala BK
Onsala BK Pojkar 15 Onsala BK
Onsala BK Pojkar 16 Onsala BK 1
Onsala BK Pojkar 16 Onsala BK 2
Onsala BK Flickor 11 Onsala BK 2
Onsala BK Flickor 11 Onsala BK 1
Onsala BK Flickor 11 Onsala BK 3
Onsala BK Flickor 12 Onsala BK 1
Onsala BK Flickor 12 Onsala BK 2
Onsala BK Flickor 13 (9-m) Onsala BK 1
Onsala BK Flickor 13 (9-m) Onsala BK 2
Onsala BK Flickor 14 Onsala BK 2
Onsala BK Flickor 14 Onsala BK 1
Onsala BK Flickor 15 Onsala BK
Onsala BK Flickor 16 Onsala BK
Orust FC Flickor 15 Orust FC
Orust Fotboll Pojkar 15 Orust Fotboll
Partille IF FK Pojkar 15 Partille IF FK
Qviding FIF Pojkar 12 Qviding FIF
Qviding FIF Pojkar 14 Qviding FIF
Qviding FIF Pojkar 15 Qviding FIF 1
Qviding FIF Flickor 11 Qviding FIF 1
Qviding FIF Flickor 11 Qviding FIF 2
Ramlösa Södra IF Pojkar 8 Ramlösa Södra IF
Ramlösa Södra IF Pojkar 10 Ramlösa Södra IF 2
Ramlösa Södra IF Pojkar 10 Ramlösa Södra IF 1
Ramlösa Södra IF Pojkar 11 Ramlösa Södra IF 2
Ramlösa Södra IF Pojkar 11 Ramlösa Södra IF 1
Ramlösa Södra IF Pojkar 13 (9-m) Ramlösa Södra IF
Ramlösa Södra IF Pojkar 15 Ramlösa Södra IF
Ramlösa Södra IF Pojkar 16 Ramlösa Södra IF
Reftele GOIF Flickor 15 Reftele GOIF
RefteleÅs GoIF Pojkar 12 RefteleÅs GoIF
Rotebro IS FF Flickor 16 Rotebro IS FF
Rydboholms SK Pojkar 15 Rydboholms SK
Råda BK Pojkar 12 Råda BK 1
Råda BK Pojkar 12 Råda BK 2
Råda BK Flickor 14 Råda BK
Råå IF Pojkar 7 Råå IF 1
Råå IF Pojkar 7 Råå IF 2
Råå IF Pojkar 10 Råå IF
Råå IF Pojkar 11 Råå IF
Råå IF Pojkar 12 Råå IF 1
Råå IF Pojkar 12 Råå IF 2
Råå IF Pojkar 13 Råå IF 1
Råå IF Pojkar 13 Råå IF 2
Råå IF Pojkar 14 Råå IF 2
Råå IF Pojkar 14 Råå IF 1
Råå IF Pojkar 15 Råå IF
Råå IF Flickor 8 Råå IF
Råå IF Flickor 11 Råå IF
Råå IF Flickor 12 Råå IF
Rödeby AIF Flickor 13 (9-m) Rödeby AIF
Röstånga IS Pojkar 13 (9-m) Röstånga IS
Sexdrega IF Pojkar 15 Sexdrega IF
Sjömarken/Sandareds IF Pojkar 13 (9-m) Sjömarken/Sandareds IF
Sjömarkens IF Pojkar 12 Sjömarkens IF 1
Sjömarkens IF Pojkar 12 Sjömarkens IF 2
Sjömarkens IF Pojkar 14 Sjömarkens IF
Sjövalla FK Pojkar 13 (9-m) Sjövalla FK 2
Sjövalla FK Pojkar 13 (9-m) Sjövalla FK 1
Skegrie BK Flickor 13 Skegrie BK
Skene IF Pojkar 14 Skene IF
Skeppshults BK Pojkar 16 Skeppshults BK
Skillingaryds IS Pojkar 13 (9-m) Skillingaryds IS
Skillingaryds IS Flickor 13 (9-m) Skillingaryds IS
Skottorps IF Pojkar 8 Skottorps IF
Skottorps IF Pojkar 13 (9-m) Skottorps IF 1
Skottorps IF Pojkar 13 (9-m) Skottorps IF 2
Skrea IF Flickor 13 Skrea IF
Skultorps IF Pojkar 14 Skultorps IF
Skultorps IF Flickor 11 Skultorps IF
Skultorps IF Flickor 13 (9-m) Skultorps IF
Skurups AIF Pojkar 12 Skurups AIF
Skurups AIF Pojkar 15 Skurups AIF
Skäldervikens IF Pojkar 8 Skäldervikens IF
Skäldervikens IF Pojkar 12 Skäldervikens IF 1
Skäldervikens IF Pojkar 12 Skäldervikens IF 2
Slottsskogen/Godhem IF Pojkar 11 Slottsskogen/Godhem IF
Slöinge GOIF Pojkar 15 Slöinge GOIF
Smålandsstenars GOIF Pojkar 12 Smålandsstenars GOIF
Smålandsstenars GOIF Pojkar 13 (9-m) Smålandsstenars GOIF
Smålandsstenars GOIF Pojkar 14 Smålandsstenars GOIF
Smålandsstenars GOIF Flickor 13 (9-m) Smålandsstenars GOIF
Smålandsstenars GOIF Flickor 16 Smålandsstenars GOIF
Snöstorps Nyhem FF Flickor 11 Snöstorps Nyhem FF
Snöstorps Nyhem FF Flickor 13 (9-m) Snöstorps Nyhem FF
Sollentuna FK Pojkar 12 Sollentuna FK
Sollentuna FK Pojkar 15 Sollentuna FK
Sollentuna FK Flickor 14 Sollentuna FK
Solängens BK Flickor 11 Solängens BK
Solängens BK Flickor 12 Solängens BK
Solängens BK Flickor 15 Solängens BK
Spanska Akademin FF Pojkar 12 Spanska Akademin FF
Sparsör/Fristad/Borgstena Pojkar 13 (9-m) Sparsör/Fristad/Borgstena
Sparsörs AIK Pojkar 12 Sparsörs AIK
SRG Himledalen Pojkar 14 SRG Himledalen
Staffanstorps United FC Pojkar 15 Staffanstorps United FC
Staffanstorp United Pojkar 13 Staffanstorp United
Stafsinge IF / Arvidstorp IK Flickor 13 (9-m) Stafsinge IF / Arvidstorp IK
Stattena IF Pojkar 8 Stattena IF
Stattena IF Pojkar 10 Stattena IF
Stattena IF Pojkar 12 Stattena IF
Stattena IF Pojkar 13 (9-m) Stattena IF
Stattena IF Flickor 12 Stattena IF
Stattena IF Flickor 13 (9-m) Stattena IF
Stenkullen GoIK Flickor 13 (9-m) Stenkullen GoIK
Stenstorps IF Flickor 15 Stenstorps IF
Svalövs BK Pojkar 11 Svalövs BK
Svalövs BK Pojkar 13 (9-m) Svalövs BK
Svalövs BK Flickor 12 Svalövs BK
Syrianska FC P05-1 Pojkar 13 (9-m) Syrianska FC P05-1
Sävedalens IF Pojkar 11 Sävedalens IF 1
Sävedalens IF Pojkar 11 Sävedalens IF 2
Sävedalens IF Pojkar 13 (9-m) Sävedalens IF 1
Sävedalens IF Pojkar 13 (9-m) Sävedalens IF 2
Sävedalens IF Pojkar 16 Sävedalens IF
Sävedalens IF Flickor 13 (9-m) Sävedalens IF 1
Sävedalens IF Flickor 13 (9-m) Sävedalens IF 2
Sävedalens IF Flickor 14 Sävedalens IF
Sävedalens IF Flickor 15 Sävedalens IF 1
Sävedalens IF Flickor 15 Sävedalens IF 2
Sävedalens IF Flickor 16 Sävedalens IF
Södra Sandby IF Flickor 12 Södra Sandby IF
Södra Sandby IF Flickor 13 (9-m) Södra Sandby IF
Södra Sandby IF / GOF IF Pojkar 13 (9-m) Södra Sandby IF / GOF IF 1
Södra Sandby IF / GOF IF Pojkar 13 (9-m) Södra Sandby IF / GOF IF 2
Sövestads IF Pojkar 12 Sövestads IF
Sövestads IF Pojkar 14 Sövestads IF
Sövestads IF Flickor 14 Sövestads IF
Tallboda IF Pojkar 14 Tallboda IF
TFK Nova Eslöv Flickor 11 TFK Nova Eslöv
TFK Nova Eslöv Flickor 12 TFK Nova Eslöv
Torslanda IK Pojkar 13 (9-m) Torslanda IK
Torslanda IK Pojkar 14 Torslanda IK
Tranås FF Pojkar 14 Tranås FF
Trollenäs IF Pojkar 13 Trollenäs IF
Träslövsläge IF Pojkar 13 (9-m) Träslövsläge IF
Träslövsläge IF Flickor 15 Träslövsläge IF
Tvååker/Galtabäck Pojkar 16 Tvååker/Galtabäck
Tvååkers IF/ Galtabäck Flickor 15 Tvååkers IF/ Galtabäck
Tyresö FF Pojkar 13 (9-m) Tyresö FF 2
Tyresö FF Pojkar 13 (9-m) Tyresö FF 1
Täby FK Pojkar 14 Täby FK
Tölö IF Pojkar 13 (9-m) Tölö IF
Tölö IF Flickor 14 Tölö IF
Tölö IF Flickor 15 Tölö IF
Tölö IF Flickor 16 Tölö IF
Ulvåker / Väring Flickor 15 Ulvåker / Väring
Uppåkra IF Pojkar 11 Uppåkra IF
Uppåkra IF Pojkar 13 (9-m) Uppåkra IF
Uppåkra IF Flickor 13 (9-m) Uppåkra IF
Utbynäs SK Flickor 14 Utbynäs SK
Vallåkra/Fortuna Pojkar 15 Vallåkra/Fortuna
Vapnö IF Pojkar 11 Vapnö IF
Vapnö IF Pojkar 12 Vapnö IF
Varbergs BoIS FC Flickor 15 Varbergs BoIS FC
Varnhems IF Flickor 12 Varnhems IF
Vejby IF Pojkar 13 (9-m) Vejby IF
Vejby IF Pojkar 16 Vejby IF
Vellinge FF Pojkar 14 Vellinge FF
Vellinge IF Pojkar 10 Vellinge IF
Vellinge IF Pojkar 15 Vellinge IF
Vellinge IF Flickor 10 Vellinge IF
Vellinge IF Flickor 16 Vellinge IF
Vendelsö IK Pojkar 13 Vendelsö IK
Vendelsö IK Flickor 16 Vendelsö IK
Viby IF Flickor 16 Viby IF
Vikens IK Pojkar 10 Vikens IK
Vikens IK Pojkar 13 (9-m) Vikens IK
Vikens IK Flickor 15 Vikens IK
Värmdö IF Pojkar 14 Värmdö IF 2
Värmdö IF Pojkar 14 Värmdö IF 1
Värnamo Södra FF Pojkar 12 Värnamo Södra FF
Värnamo Södra FF Pojkar 13 (9-m) Värnamo Södra FF
Västerviks FF Flickor 15 Västerviks FF
Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb Pojkar 15 Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb
Västra Ingelstad IS Pojkar 14 Västra Ingelstad IS
Västra Ingelstad IS Pojkar 15 Västra Ingelstad IS
VästraMark /Öxnevalla Flickor 15 VästraMark /Öxnevalla
Växjö BK Pojkar 15 Växjö BK
Växjö BK Flickor 12 Växjö BK
Växjö Norra IF Pojkar 15 Växjö Norra IF
Ystads IF FF Pojkar 13 Ystads IF FF
Ystads IF FF Pojkar 14 Ystads IF FF
Åhus Horna BK Pojkar 13 Åhus Horna BK
Åhus Horna BK Pojkar 14 Åhus Horna BK
Åsa IF Pojkar 12 Åsa IF
Åsa IF Pojkar 14 Åsa IF
Åsa IF Flickor 15 Åsa IF
Åstorps FF Pojkar 11 Åstorps FF
Åstorps FF Pojkar 12 Åstorps FF
Älvsborg FF Pojkar 14 Älvsborg FF
Älvsjö AIK FF Pojkar 13 (9-m) Älvsjö AIK FF 2
Älvsjö AIK FF Pojkar 13 (9-m) Älvsjö AIK FF 1
Älvängens IK Pojkar 14 Älvängens IK
Älvängens IK Flickor 14 Älvängens IK
Ängelholms FF Pojkar 13 Ängelholms FF
Ängelholms FF Flickor 8 Ängelholms FF
Ängelholms FF Flickor 12 Ängelholms FF
Ängelholms FF/Billesholms IK Flickor 15 Ängelholms FF/Billesholms IK
Öckerö IF Pojkar 13 (9-m) Öckerö IF 1
Öckerö IF Pojkar 13 (9-m) Öckerö IF 2
Öckerö IF Flickor 12 Öckerö IF 1
Öckerö IF Flickor 12 Öckerö IF 2
Ödåkra IF Pojkar 8 Ödåkra IF
Ödåkra IF Pojkar 10 Ödåkra IF
Ödåkra IF Pojkar 12 Ödåkra IF 1
Ödåkra IF Pojkar 12 Ödåkra IF 2
Ödåkra IF Pojkar 15 Ödåkra IF 1
Ödåkra IF Pojkar 15 Ödåkra IF 2
Öja FF Pojkar 15 Öja FF
Örgryte IS Pojkar 11 Örgryte IS 1
Örgryte IS Pojkar 11 Örgryte IS 2
Östers IF Pojkar 13 Östers IF
Östers IF Pojkar 15 Östers IF
Östra-Torp Smygehuk FF Flickor 11 Östra-Torp Smygehuk FF